Logo Miasta i Gminy Wschowa
Powróć do: Gmina Wschowa

RADA MIEJSKA WE WSCHOWIE

 

Radni Rady Miejskiej we Wschowie kadencja 2024-2029

Przewodniczący lub Zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej we Wschowie 
przyjmują mieszkańców w sprawie skarg i wniosków 
w każdą środę w godzinach od 14:30 do 16:00.
Rekomendujemy wcześniejsze umówienie wizyty pod numerem tel. 65 540 86 27.
 
 
 
 
Skład Rady Miejskiej we Wschowie:
 
Hanna Knaflewska-Walkowiak - Przewodniczący Rady Miejskiej we Wschowie
email: hanna.knaflewska-walkowiak@wschowa.pl
tel. 603 185 696
 
Jacek Kowalczyk – I Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej we Wschowie
email: jacek.kowalczyk@wschowa.pl
 
Dawid Jastrzębski – II Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej we Wschowie
email: dawid.jastrzebski@wschowa.pl
tel. 789 330 205
 
 
 
Władysław Brzechwa - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
email: wladyslaw.brzechwa@wschowa.pl
 
Michał Drobnik - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
email: michal.drobnik@wschowa.pl
 
Maciej Gała - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
email: maciej.gala@wschowa.pl
 
Halina Kaczmarek - Radna Rady Miejskiej we Wschowie
email: halina.kaczmarek@wschowa.pl
 
Aleksandra Kozłowska - Radna Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: aleksandra.kozlowska@wschowa.pl
 
Krzysztof Michalewicz - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: krzysztof.michalewicz@wschowa.pl
 
Agnieszka Nachaj - Radna Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: agnieszka.nachaj@wschowa.pl
 
Tomasz Ratajczak - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: tomasz.ratajczak@wschowa.pl
tel. 502 614 317
 
Tadeusz Sobczuk - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: tadeusz.sobczuk@wschowa.pl
 
Marek Szewczyk - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: marek.szewczyk@wschowa.pl
 
Łukasz Winiarski - Radny Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: lukasz.winiarski@wschowa.pl
 
Krystyna Zacharczuk - Radna Rady Miejskiej we Wschowie
e-mail: krystyna.zacharczuk@wschowa.pl

 

Radni Rady Miejskiej we Wschowie kadencja 2018-2023

Hanna Knaflewska-Walkowiak - Przewodnicząca Rady Miejskiej; telefon: 603 185 696; e-mail: hanna.knaflewska-walkowiak@wschowa.pl 

Jacek Kowalczyk - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej; e-mail: jacek.kowalczyk@wschowa.pl 

Krzysztof Kola - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej; e-mail: krzysztof.kola@wschowa.pl 

 

Baśczyn Franciszek; telefon: 693 425 081; e-mail: franciszek.basczyn@wschowa.pl 

Brambor Sabina; telefon: 691 579 205; e-mail: sabina.brambor@wschowa.pl 

Brzechwa Władysław; e-mail: wladyslaw.brzechwa@wschowa.pl 

Buczek Piotr; telefon: 602 790 166; e-mail: piotr.buczek@wschowa.pl 

Czopek Miłosz; e-mail: milosz.czopek@wschowa.pl 

Drobnik Michał; e-mail: michal.drobnik@wschowa.pl 

Gliński Przemysław; e-mail: przemyslaw.glinski@wschowa.pl 

Maćkowiak Stefan; e-mail: stefan.mackowiak@wschowa.pl 

Nachaj Agnieszka; telefon: 667 237 383; e-mail: agnieszka.nachaj@wschowa.pl 

Owoc-Kochańska Katarzyna; telofon: 536 102 109; e-mail: katarzyna.owoc-kochanska@wschowa.pl 

Pawłowska Jolanta; e-mail: jolanta.pawlowska@wschowa.pl 

Sobczuk Tadeusz; telefon: 609 299 058; e-mail: tadeusz.sobczuk@wschowa.pl 

Stanek-Juśkiewicz Emanuela; e-mail: emanuela.stanek-juskiewicz@wschowa.pl 

Świątek Elwira; e-mail: elwira.swiatek@wschowa.pl 

Widera Wiesław; e-mail: wieslaw.widera@wschowa.pl 

Wieland Piotr; e-mail: piotr.wieland@wschowa.pl 

Zarzycka Wioletta - postanowienie nr 123/2019 Komisarza Wyborczego w Zielonej Górze II z dnia 12 kwietnia 2019 roku; telefon: 505 189 552; e-mail: wioletta.zarzycka@wschowa.pl 

Grys Ryszard - postanowienie Nr 7/2020 Komisarza Wyborczego w Zielonej Górze II z dnia 28 stycznia 2020 r. - tel. 723 966 162. e-mail: ryszard.grys@wschowa.pl 

Nikolin Helena- do 9 stycznia 2020 r.    

Ziemek Aleksander - do 31 marca 2019 r.  

 

Radni Rady Miejskiej Radni kadencja 2014-2018

Hanna Knaflewska-Walkowiak- Przewodnicząca Rady Miejskiej
Władysław Brzechwa-Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Paweł Giezek - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Przemysław Kuchcicki
Roman Stocki
Emanuela Stanek-Juśkiewicz
Bogdan Jaworski
Piotr Buczek
Krzysztof Grabka - (od 07.08.2016 - wybory uzupełniające)
Jolanta Pawłowska
Michał Drobnik
Krzysztof Owoc
Wiesław Widera
Elżbieta Bernacka
Łukasz Tkacz
Helena Nikolin
Jacek Kowalczyk
Helena Najdzion
Agnieszka Nachaj
Danuta Stefaniak
Halina Stachowska - (od 14.01.2018 - wybory uzupełniające)

Krzysztof Czopek - radny do 05.05.2016
Maria Stachowska - rezygnacja z mandatu 16.10.2017