Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
5°C

Zakup Węgla w Gminie Wschowa - Korzystna Okazja dla Mieszkańców!

Gmina Wschowa informuje, że rozpoczęła sprzedaż węgla o wysokiej jakości. Opał, w postaci zarówno groszku, jak i orzecha, jest dostępny na składowisku w Spółce Komunalnej we Wschowie, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24 (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych).

Nowa Cena Węgla: 1500 złotych

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Wschowa do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. W tym roku nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia wydawane przez Urząd Gminy, co sprawia, że proces zakupu jest prostszy niż kiedykolwiek.

Węgiel jest dostępny dla każdego mieszkańca Gminy Wschowa w dowolnej ilości, jednakże zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji, ponieważ ilość surowca jest ograniczona. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Miejsca Płatności:

Kasa Spółki Komunalnej, ul. Daszyńskiego 10 (gotówka i karta płatnicza).
Kasa Gminy Wschowa (tylko karta płatnicza).
Płatność za zakupiony węgiel jest możliwa w wybranych punktach, co z pewnością ułatwi mieszkańcom proces transakcji.

Nie przegap okazji! Zadbaj o komfort cieplny swojego domu, skorzystaj z naszej oferty węgla. Zainteresowani mogą uzyskać więcej informacji dzwoniąc pod numer 65 540 25 74 lub odwiedzając stronę internetową Gminy Wschowa.

Zapraszamy do skorzystania z tej unikalnej okazji już teraz!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.