Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
pochmurno
25°C

Zagłosuj na Wschowę w Konkursie "Inwestycja z perspektywą"

Serwis Samorządowy PAP zaprasza do głosowania na najpotrzebniejsze i najciekawsze – słowem najlepsze! - inwestycje samorządowe dofinansowane z Funduszy Europejskich.

Wschowa zgłosiła do konkursu projekt „Rewitalizacja terenów zieleni w przestrzeni publicznej miasta Wschowa – Park Wolsztyński” , dzięki któremu park zmienił swoje oblicze. Celem Konkursu „Inwestycja z perspektywą ”jest promowanie oraz upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Konkurs wygrają te projekty, które uzyskają największą liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców zgłaszającego samorządu.

Zapraszamy do głosowania!

 https://samorzad.pap.pl/node/220222

Internauci będą mogli oddawać głosy od dnia 05.02.2024 r. do 16.02.2024 r. o godz. 16.00. W głosowaniu w Konkursie będzie można oddać więcej niż jeden ważny głos. Można głosować codziennie ! Laureaci, tj. trzy jednostki samorządu terytorialnego, których opisy projektów otrzymały największą ilością głosów, nagrodzeni zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a Polska Agencja Prasowa przygotuje na temat nagrodzonych inwestycji wideoreportaże, które opublikuje w swoich serwisach.

Organizatorem Konkursu jest Polska Agencja Prasowa S.A.
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.