Środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
pochmurno
13°C

Trwa nabór wniosków w programie stypendialnym "Bądź Mistrzem z Burmistrzem"

Rozpoczął się nabór wniosków w kolejnym autorskim programie stypendiów sportowych Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa pn.  "Bądź Mistrzem z Burmistrzem".

 Zawodnicy, ich rodzice, kluby i związki sportowe składać mogą wnioski w naszym gminnym programie stypendialnym „Bądź Mistrzem z Burmistrzem”. Stypendia przyznawane będą na okres 10 miesięcy danego roku kalendarzowego.

Stypendium będzie przysługiwać zawodnikom, którzy są członkami kadr wojewódzkich lub narodowych w swoich dyscyplinach, zajęli miejsca od pierwszego do trzeciego w zawodach wojewódzkich lub ponad wojewódzkich, za zajęcia miejsca I-VIII w zawodach krajowych lub za zajęcia miejsca I-X w zawodach międzynarodowych. 

Szczegóły dostępne są w regulaminie stanowiącym załącznik do uchwały Rady Miejskiej, oraz w załącznikach pod artykułem.

Zachęcamy do składania wniosków. Termin upływa 31 stycznia br.

Dzięki uchwale przygotowanej we współpracy z Radą Sportu oraz Gminnym Pełnomocnikiem ds. Sportu zyskaliśmy możliwość prawną do wsparcia i docenienia wyników naszych sportowców. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym zawodnikom w osiąganiu kolejnych sukcesów. Trzymamy za Was wszystkich kciuki!

 

Uchwała_Nr_XLVIII_425_2022_z_dnia_29_grudnia_2022_r_ 

Uchwala_L_461_2023 

 

Wniosek_-_stypendia_sportowe 

Wniosek_-_sporty_kwalifikowane 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.