Środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
pochmurno
13°C

Rusza nabór pracowników do Środowiskowego Domu Samopomocy w Siedlnicy

W związku z planowanym w styczniu 2024 r. otwarciem  Środowiskowego Domu Samopomocy w Siedlnicy ogłaszamy nabór na wolne stanowiska pracy.

W ramach pierwszego podstawowego naboru Urząd Miasta i Gminy Wschowa poszukuje kandydatów i osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:

-  Główny księgowy wraz z prowadzeniem spraw kadrowo - płacowych.

-  Terapeuta Zajęciowy w Pracowni Kulinarnej.

-  Terapeuta Zajęciowy w Pracowni Komputerowej.

-  Terapeuta Zajęciowy w Pracowni Treningu Funkcjonowania w Codziennym Życiu.

-  Terapeuta Zajęciowy w Pracowni Terapii Zajęciowej.

-  Terapeuta Zajęciowy.

 

Ogłoszenia zostały zamieszczone Biuletynie Informacji Publicznej  (www.bip.gminawschowa.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 65 540-86-36

 

Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 5 grudnia 2023 r. pod adresem: Urząd Miasta i Gminy we Wschowie, ul. Rynek 1,  67-400 Wschowa  w zaklejonych kopertach z dopiskiem:

„Nabór na stanowisko ………………………………………………… ".

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie po upływie terminu określonego powyżej, nie będą rozpatrywane.

Zapraszamy do składania dokumentów.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.