Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
pochmurno
24°C

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE MIASTA I GMINY WSCHOWA ZA ROK 2023

Debata nad Raportem o stanie Miasta i Gminy Wschowa za 2023 rok zostanie  przeprowadzona na sesji Rady Miejskiej we Wschowie zaplanowanej na dzień 
20 czerwca 2024 r.

Raport został przedłożony Radzie Miejskiej we Wschowie przez Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa zarządzeniem nr B.0050.90.2024 z dnia 20 maja 2024 r. Zarządzenie jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej https://prawomiejscowe.pl/MiastoiGminaWschowa/document/1056634/Zarzadzenie-B_0050_90_2024.

Nad przedstawionym Raportem o stanie Miasta i Gminy Wschowa, który obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii oraz uchwał Rady Miejskiej we Wschowie przeprowadza się debatę, w której głos mogą zabrać radni Rady Miejskiej we Wschowie oraz mieszkańcy Miasta i Gminy Wschowa.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, składa do Przewodniczącego Rady Miejskiej we Wschowie pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w debacie przyjmowane będą w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa przy ul. Rynek 1, w terminie do dnia 19 czerwca 2024 r. do godz. 15:30, a w przypadku wersji elektronicznej (skan) w terminie do dnia 19 czerwca 2024 r. do godziny 24.00 na adres sekretariat.umig@wschowa.pl.

Mieszkańcy zabierają głos według kolejności zgłoszeń. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że Rada Miejska we Wschowie postanowi inaczej.

Po zakończeniu debaty nad Raportem o stanie Miasta i Gminy Wschowa za rok 2023 Rada Miejska we Wschowie przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi Miasta i Gminy Wschowa wotum zaufania.

 

zgloszenie_udzialu_w_debacie_nad_raportem_ 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.