Czwartek, 18 kwietnia 2024
Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
pochmurno
7°C

Ambsador Wschowy 2023- Znamy kandydatów

Zgodnie  z regulaminem plebiscytu Ambasador Wschowy publikujemy  listę kandydatów  zatwierdzoną przez komisje konkursową  ( w zał) w plebiscycie Ambasador Wschowy 2023 . 

Kategoria „Sport”

 • Gabriel Dziełakowski
 • Maja Maćkowiak
 • Jarek Szwarc
 • Tadeusz Andrys
 • Bartosz Romaniuk

Kategoria „Kultura”

 • Norbert Wronka
 • Krzysztof Milanowski
 • Młodzieżowa Orkiestra Dęta MAESTOSO CKiR Wschowa

Kategoria „Osobowość”

 • Patrycja Sys Instapatka
 • Jolanta Awsiukiewicz

Kategoria „Biznes” -Mikroprzedsiębiorca

 •  Sery Kosińscy Daria Kosińska
 • BlackNails Żaklina Świder Krukiel 
 • F. H-U DARES Bożena Winiarska 
 • U Lipowego Restaurant & Bar Mateusz Lipowy
 • Gabinet Kosmetologii Estetycznej Marika Jasińska

  Kategoria „Biznes”- Mały przedsiębiorca

 •    ARS Longa Daniel Turkowiak

Kategoria „Biznes”- Średni przedsiębiorca

 •  Stena Recycling Wschowa
 •  Piekarnia Cukiernia Gierczak

 

Na kandydatów można głosować przez kupon do głosowania (zał.) dostępny w Biurze Obsługi Interesanta   lub poprzez głosowanie dostępne pod linkiem

https://ambasador.wschowa.pl/ambasador-wschowy/glosowanie

Uwaga!

Na kandydatów można oddać głos tylko jeden raz- weryfikatorem będzie nr pesel głosującego. 

Głosowanie trwa do 20 marca

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.