Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
5°C

Ambasador Wschowy 2023 - zgłoś kandydata do 23 lutego!

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa zachęca do zgłaszania kandydatów w plebiscycie "Ambasador Wschowy".  Jeszcze do 23 lutego czekamy na Wasze zgłoszenia kandydatów w czterech kategoriach - SPORT, KULTURA, OSOBOWOŚC i BIZNES!

 

Wzorem ubiegłorocznej edycji, tytuł przyznany zostanie osobom i grupom, które wyróżniają się swoimi działaniami i osiągnięciami w czterech kategoriach: sport, kultura, biznes i osobowość.

Kto może zostać kandydatem?

Kandydatami do konkursu powinny być osoby, które w sposób szczególny wyróżniały się swoimi działaniami na rzecz promocji i rozwoju Miasta i Gminy Wschowa na tle innych mieszkańców Miasta i Gminy Wschowa. Kandydatem do konkursu mogą być osoby fizyczne; grupy formalne i nieformalne, przedsiębiorcy lub organizację, które prowadzą działalność na terenie Miasta i Gminy Wschowa.

Zgłaszać można osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie, pod warunkiem dołączenia zgody rodzica / opiekuna prawnego do formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach:

Sport - tytuł ten przyznawany jest za wyróżniające osiągnięcia sportowe o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, krajowym lub światowym oraz za zachęcanie do aktywności fizycznej. Nagrodę otrzymać może zarówno trener, zawodnik, klub sportowy jak i stowarzyszenie.
Kultura - tytuł ten przyznawany jest za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz działania na polu upowszechniania i rozwoju kultury w tym edukacji, we wszystkich dziedzinach kultury i sztuki w szczególności teatru, filmu, muzyki, literatury, tańca, upowszechniania kultury, ochrony dziedzictwa kulturowego, muzealnictwa, edukacji artystycznej i architektury. Nagrodzeni mogą zostać także organizatorzy wydarzeń kulturalnych.
Osobowość - tytuł ten przyznawany jest za wyróżniające się działania na rzecz Miasta i Gminy Wschowa oraz jej mieszkańców. Nagrodę w tej kategorii otrzymać mogą bohaterowie społecznego zaangażowania, pomysłodawcy i organizatorzy akcji społecznych i charytatywnych.
Biznes ( Z podziałem na Mikroprzedsiębiorstwa, małe przedsiębiorstwa i Średnie przedsiębiorstwa )- tytuł ten przyznawany jest za nieszablonowe działania przedsiębiorstwa /firmy, które przełożyły się na osiągnięcie sukcesów. Doceniana będzie długość prowadzonej działalności i stosowanie innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na rozwój firmy, które promują Miasto i Gminę Wschowa w kraju i za granicą.

Jak zgłosić kandydata?

Zgłoszenia do plebiscytu można złożyć za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego wkrótce na stronie internetowej gminy Wschowa. Dla tych, którzy wolą tradycyjne metody, formularz można złożyć w zamkniętej kopercie w Biurze Obsługi Interesanta w ratuszu. 

https://ambasador.wschowa.pl/ambasador-wschowy/formularz-zg%C5%82oszeniowy

Ważnym elementem zgłoszenia jest krótki opis kandydata na tytuł Ambasadora, który przybliżyć ma wszystkim głosującym wyróżnioną postać. Zgłoszenia zostaną poddane weryfikacji formalnej i merytorycznej przez Komisję Konkursową, a następnie kandydaci zostaną poddani głosowaniu przez mieszkańców. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na gali w marcu tego roku, podczas której zwycięzcy otrzymają statuetkę Ambasadora Wschowy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.