Logo Miasta i Gminy Wschowa

Odwiedziliśmy nowo budowaną salę w Kandlewie - trwa stawianie ścian działowych

Budynek ma już dach, z zewnątrz jest ocieplony, a teraz prace przeniosły się do środka.

Dzieje się tam bardzo dużo - budowlańcy stawiają ściany działowe, dzięki czemu możemy zobaczyć układ przyszłych pomieszczeń. Co będzie wyróżniać nowy obiekt? Między innymi to, że zostanie on przystosowany w pełni dla osób z niepełnoprawnościami. Poza tym będzie wyposażony w nowoczesne instalacje, a jego największa zaleta to wielofunkcyjna sala. Znakomicie będzie się ona sprawować jako pomieszczenie na spotkania wiejskie, warsztaty czy uroczystości.

Inwestycja jest realizowana dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Na ten cel udało się pozyskać aż 2 mln zł.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności