Logo Miasta i Gminy Wschowa

Nabór na członków komisji konkursu "Ogród leczy"

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa ogłasza nabór na kandydatów na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację w roku 2026 zadania publicznego pod nazwą: „Ogród leczy” realizowanego w okresie od dnia 1 czerwca 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku we Wschowie. Zgłoszenia przyjmowane będą w BOI Urzędu do dnia 21 maja 2026 roku do godziny 15:30.

Szczegóły pod tym linkiem.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności