Logo Miasta i Gminy Wschowa

50 lat razem. Piękny jubileusz mieszkańców gminy Wschowa

W gminie Wschowa odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP Karola Nawrockiego otrzymały pary, które w 2024 roku obchodziły jubileusz 50-lecia małżeństwa.

Łącznie medale odebrało 36 par z terenu gminy Wschowa. Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest formą uhonorowania małżonków, którzy przeżyli razem pół wieku. Jubileusz 50-lecia małżeństwa, nazywany często Złotymi Godami, to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. To pół wieku wspólnego życia – codzienności, wzajemnego wsparcia oraz odpowiedzialności za siebie nawzajem. Podczas uroczystości jubilatom złożono gratulacje oraz życzenia zdrowia i kolejnych wspólnych lat. Spotkanie było również okazją do wspólnego świętowania i podkreślenia znaczenia wartości takich jak miłość, wierność i szacunek.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności