Zupełnie nowe oblicze parkingu przy ul. Wolsztyńskiej!

17.01.2023
Ponad 50 miejsc postojowych na nowo wyremontowanym parkingu przy ul. Wolsztyńskiej zostanie już wkrótce oddanych do użytku mieszkańcom.
 
Niebawem rozpocznie się ostatni etap przebudowy parkingu trwają prace brukarskie przy ułożeniu nowej nawierzchni. Na wiosnę natomiast, w miejscach przygotowanych przez wykonawcę zasadzone zostaną drzewa oraz niska zieleń.
Koszt zadania to ponad 850 000 zł, pokryte w całości z budżetu Miasta i Gminy Wschowa. 
Łącznie z tą inwestycją przygotowaliśmy w tej kadencji prawie 100 nowych miejsc parkingowych dla mieszkańców największego osiedla mieszkaniowego w mieście. Korzystają jednak na tym wszyscy nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 2 czy kupujący w okolicznych sklepach.

 

 

 

Autor: kamila