Zumbowe rytmy na lgińskiej plaży

16.08.2018
Autor zdjęć: 
CKiR Wschowa

ZUMBA na piachu z Moniką i Klaudią, a także trening z piłką kamagon ball, który poprowadziła Izabella przyciągnęły liczną grupę lgińskich plażowiczów. ZUMBA jest połączeniem tańca z fitnesem, to radość i energia, to proste taneczne kroki, to kombinacje ruchów i energetyczna muzyka, która jest gwarancją udanej zabawy niezależnie od płci i wieku.

Tańczę Zumbę już od roku. Połączenie żywiołowego tańca z prostymi krokami to nie tylko ogromna dawka pozytywnej energii, ale również gwarancja dobrego samopoczucia i moc pozytywnej energii– mówiła jedna z uczestniczek.

Każdy kto chciał, niezależnie od płci i wieku mógł w niedzielne popołudnie wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez CKiR na plaży w Lginiu. Wakacyjne, taneczne rytmy przyciągnęły nie tylko znaczną grupę aktywnych uczestników, ale również i widzów, którzy obserwowali i nieśmiało tupali nóżką w rytm muzyki. Mamy nadzieję, że i oni następnym razem dołączą do zumbującej grupy.

Cieszy fakt, że ta letnia, wakacyjna propozycja cieszy się z coraz większym zainteresowaniem. Nie ma wątpliwości, że był to czas świetnej zabawy połączonej z aktywnością, która daje satysfakcję i wprawia w doskonałe samopoczucie. Było głośno i wesoło … dziękujemy za ogromną dawkę pozytywnej energii. Następnym razem i ty poczuj magiczny klimat tego wydarzenia i dołącz do tańczących na piasku amatorów ruchu!

Autor: s.ps