Zmiany w funkcjonowaniu UMiG we Wschowie. Targowisko Miejskie zamknięte

12.03.2020

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak w związku z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-19 podjął decyzję o wprowadzeniu zmian w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie oraz targowisku miejskim.

Od piątku, 13 marca, do odwołania wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie.

-> Dokumenty i wnioski składane w tradycyjnej formie będą przyjmowane wyłącznie w Kancelarii Urzędu (parter).

-> Mieszkańcy kierujący się do Urzędu Stanu Cywilnego, w sprawach dowodów osobistych i meldunkowych przyjmowani będą pojedynczo.

-> Straż Miejska przyjmować będzie petentów pojedynczo tylko do barierki ochronnej.

-> Kontakt z pracownikami UMiG we Wschowie odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie lub w formie korespondencji elektronicznej. Wykaz numerów telefonów dostępny jest tutaj.

-> Zawieszone zostają spotkania burmistrza i zastępców burmistrza z mieszkańcami.

Dodatkowo Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa wydał zarządzenie o odwołaniu wszystkich imprez kulturalnych, społecznych, sportowych oraz innych w tym o charakterze wycieczek od dnia 13 marca do odwołania oraz o zamknięciu od 13 marca do odwołania Targowiska Miejskiego. 

Decyzją Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka od 12 marca na okres 14 dni zamknięty zostanie także Dom Dziennego Pobytu oraz Centrum Integracji Społecznej.

Za utrudnienia przepraszamy. Przypominamy także by w miarę możliwości ograniczyć spotkania w większej grupie osób, pamiętać o higienie osobistej, w szczególności częstym i dokładnym myciu rąk. 

Do pobrania: 

Autor: olek