Zaproszenie na Dzień Kobiet w Filharmonii Gorzowskiej

20.02.2020

Członkini Rady Programowej Wschowskiego Kongresu Kobiet zaprasza serdeczenie wszystkie Panie z terenu naszej gminy do wzięcia udziału w wyjątkowych obchodach Dnia Kobiet.

Jak co roku w okolicy 8 marca, zachęcam Panie do udziału w wyjeździe do Filharmonii Gorzowskiej, na wspólne świętowanie tego dnia. Korzystamy z zaproszenia radnej Gorzowa, znanej nam pani Grażyny Wojciechowskiej. Wydarzeniu patronuje marszałek naszego województwa, pani Elżbieta Anna Polak oraz prezydent Gorzowa, pan Jacek Wójcicki.

Program powyższego ma charakter edukacyjny oraz rozrywkowy. Na ten pierwszy, składają się wykłady lekarzy gorzowskiej lecznicy, na ten drugi - artyści scen poznańskich oraz kijowska tancerka Marina Ostapei. Bywalcy Wschowskich Kongresów, znają doskonale jej taneczny temperament.

Udział w imprezie jest absolutnie bezpłatny, obowiązuje niewielka opłata na pokrycie kosztów przejazdu i ubezpieczenia.

Wyjeżdżamy spod wschowskiego Netto 7 marca o godz. 7.00. Zapraszam raz jeszcze i czekam na zgłoszenia pod nr telefonu 724 708 900 lub na uchudakato2 [dot] pl

Urszula Chudak

Autor: olek