Zapraszamy przedsiębiorców na wschowski rynek!

11.05.2022

Gmina Wschowa zaprasza przedsiębiorców do realizacji plaż miejskich i ogródków wiedeńskich na obszarze rynku naszego miasta. Aby podnieść atrakcyjność tego miejsca od maja Gmina Wschowa organizuje na rynku darmowy plac zabaw dla dzieci.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz potrzebom przedsiębiorców, przygotowana została specjalna oferta bezpłatnej dzierżawy terenów pod utworzenie plaż miejskich lub ogródków wiedeńskich na rynku miasta.

Zależy nam, żeby w przestrzeni miasta pojawiły się obszary rekreacyjne, wyposażone w zaplecze gastronomiczne. Poszukujemy chętnych przedsiębiorców do przygotowania takiego miejsca. Proponujemy bezpłatną dzierżawę gruntów na rynku, gdzie od maja usytuowany jest bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Zorganizowane w okresie zimowym lodowisko wykazało, że mieszkańcy chętnie odwiedzają rynek, jeżeli mogą skorzystać z atrakcji w jego obrębie, szczególnie tych dla najmłodszych. Proponowana bezpłatna dzierżawa gruntu obowiązywać będzie od maja do października. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Wschowa, tel. 655408632.

Autor: kamila