Zabrzmiał pierwszy dzwonek- nowy rok szkolny rozpoczęty !

02.09.2019

W poniedziałkowy poranek punktualnie o godzinie 8:00 wybrzmiał pierwszy zwiastujący rozpoczęcie nowego semestru. Burmistrz miasta i gminy Wschowa Konrad Antkowiak wziął udział w uroczystym apelu w Szkole Podstawowej nr  2, gdzie życzł wszystkim udanego roku pracy, dobrej atmosfery oraz wyrozumiałości rodzicom i przede wszystkim dzieciom. W inauguracji roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 3  wzięła udział zastępca burmistrza Marta Panicz Szajnkening . W trakcie uroczystości pani burmistrz wręczyła kwiaty Pani dyrektor Małgorzacie Goździckiej – Marciniak z okazji jubileuszu 25-lecia pracy. Natomiast dyrektor biura oświaty i spraw społeczny Dawid Gierkowski zainaugurował rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 1.

Rok szkolny 2019/2020 w gminie Wschowa w szkołach podstawowych  rozpoczęło 1821 uczniów.

 

Autor: olek