#WshowazUkrainą Запрошення - Zaproszenie

15.03.2022
Запрошення
В суботу 19 березня о 17:00 годині в актовому залі Центру культури та відпочинку по вулиці Незалежності ( ul. Niepodleglłości, 1) відбудеться зустріч керівництва міста Всхова та району з громадянами України. Зустріч відбудеться за участі мера міста Конрада Антков'яка, працівників рай- та міськвиконкому , настоятель Вроцлавско -Щецинської церкви в Глогові митрополит Даріуш Чіолка. Усім охочим буде надана духовна допомога та підтримка.
Щиро запрошуємо на зустріч.
 
W sobotę, 19 marca, o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji przy ulicy Niepodległości 1, odbędzie się spotkanie informacyjne dla obywateli Ukrainy przebywających na terenie gminy Wschowa.
W spotkaniu udział weźmie Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, wspólnie z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Wschowa oraz Proboszczem Prawosławnej Diecezji Wrocławsko – Szczecińskiej w Rudnej, księdzem mitratem doktorem Dariuszem Ciołka. Ksiądz mitrat udzieli zainteresowanym wsparcia duchowego. Trwają także rozmowy dotyczące możliwości przygotowania nabożeństwa we Wschowie.
Zapraszamy serdecznie!

Autor: kamila