#WschowazUkrainą Otwarcie świetlicy integracyjnej dla dzieci z Ukrainy

11.03.2022
Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie odbyło się otwarcie świetlicy integracyjnej dla dzieci ukraińskich.
DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego cudownego miejsca!  Frekwencja przerosła nasze oczekiwania!
 
 

 

10.03.2022 (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 1 ul. Kazimierza Wielkiego 10 we Wschowie otwieramy świetlicę integracyjną dla dzieci uchodźców z Ukrainy. Świetlica będzie czynna 16-18. Zapraszamy wszystkie ukraińskie dzieci z opiekunami. Zapewniamy zabawy, gry, poczęstunek, tłumacza języka ukraińskiego.

 

10.03.2022 ( четвер) в ЗОШ 1 по вул. КазимираВеликого , 10 у Всховівідкриваємозагальноосвітній гурток для дітей біженців з України. Гурток працює з 16-18 години. Запрошуємо усіх українських дітей з особами,що їх супроводжують. Забезпечимо проведення забав, ігр, частування, українського перекладача.

Autor: kamila