Warsztaty online dla przedsiębiorców

09.11.2020

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy na bezpłatne warsztaty online dla przedsiębiorców z sektora MŚP na temat innowacji na rzecz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw i zrównoważonego rozwoju, przygotowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.

 

Warsztaty online mają charakter bezpłatny i realizowane są w ramach cyklu warsztatów regionalnych realizowanych w 2020 r. 

 

Zapraszamy do rejestracji na warsztaty odbywające się 19 listopada 2020 r.https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/grupa-robocza-dsinnowacji-dla-zrownowazonego-rozwoju-i-csr

 

Warsztaty te odbędą się na bezpłatnej platformie Zoom - uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z użytkowaniem platformy, należy skorzystać z możliwości udziału w warsztatach poprzez przeglądarkę internetową.

 

Przedsiębiorcy znajdą w programie warsztatów wiedzę na temat odpowiedzialnego biznesu, dowiedzą się, jak strategia CSR może stać się źródłem innowacji w firmie, a także otrzymają indywidualne wskazówki i przećwiczą praktyczne narzędzia do stosowania w codziennej praktyce biznesowej.

 

Program warsztatów został przygotowany w oparciu o założenia wypracowane przez Grupę roboczą ds. innowacji na rzecz zrównoważonego rozwoju działającej w ramach Zespołu do spraw Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw przy Minister Funduszy i Polityki Regionalnej. Grupa robocza składa się z przedstawicieli środowisk eksperckich i praktyków biznesowych, którzy na co dzień wspierają przedsiębiorców i organizacje w zmianie modelu biznesowego na bardziej zrównoważony.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy są dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/grupa-robocza-dsinnowacji-dla-zrownowazonego-rozwoju-i-csr

W przypadku pytań prosimy o przesłanie e-maila na adres: dominika [dot] wierzbowskaatmfipr [dot] gov [dot] pl

 

Autor: dawid