Wakacyjna krzyżówka - Biblioteka Wschowa

22.07.2020

Biblioteka Publiczna we Wschowie zaprasza do wakacyjnej zabawy!

Od 27 lipca 2020 r., co poniedziałek będziemy publikować na naszym profilu facebookowym krzyżówkę. Rozwiążcie ją Państwo (macie czas do końca danego tygodnia), a odgadnięte hasło prześlijcie na adres oddwschowaatwp [dot] pl. W treści maila prosimy podać swoje imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu kontaktowego. Do odpowiedzi należy także dołączyć: w przypadku osoby pełnoletniej oświadczenie pełnoletniego uczestnika, a w przypadku niepełnoletniej zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku (skan, zdjęcie lub dostarczyć osobiście do Biblioteki). 31 sierpnia, spośród wszystkich nadesłanych poprawnych odpowiedzi,  wylosujemy nazwiska zwycięzców. Laureaci otrzymają bon do realizacji we wschowskiej księgarni. Im więcej rozwiązanych krzyżówek, tym większa szansa na wygraną! Regulamin konkursu oraz zgody na udział do pobrania na stronie internetowej http://biblioteka.wschowa.com.pl/.

 

Autor: zuzanna