Uczniowie Jedynki już korzystają z Zielonej Klasy

07.06.2018

Od kilku dni, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 prowadzą lekcje w Zielonej Klasie. Taką możliwość dał im projekt, który został zakwalifikowany do realizacji w ramach III Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zielona Klasa przystosowana jest dla 50 osób, a jej powierzchnia liczy ok. 60m2.
Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie dwukrotnie składała wnioski w ramach WBO i dwukrotnie, dzięki poparciu rodziców i przyjaciół jedynki zajmowała zwycięskie lokaty. Zielona Klasa ma służyć nie tylko uczniom, ale również lokalnej społeczności. Gwarantujemy, że infrastruktura Zielonej Klasy i jej możliwości spełnią pokładane w niej oczekiwania. Zapraszamy mieszkańców Wschowy, Kluby Sportowe, Stowarzyszenia i innych chętnych do korzystania z nowo powstałej Zielonej Klasy – powiedział Maciej Grabianowski, dyrektor szkoły.

Autor: s.ps