Trwa nabór wniosków w nowym gminnym programie stypendiów sportowych

20.01.2023
Jeszcze do 31 stycznia zawodnicy, ich rodzice, kluby i związki sportowe składać mogą wnioski w naszym gminnym programie stypendialnym „Bądź Mistrzem z Burmistrzem”.
 
Stypendia przyznawane będą na okres 10 miesięcy danego roku kalendarzowego.
Stypendium będzie przysługiwać zawodnikom, którzy są członkami kadr wojewódzkich lub narodowych w swoich dyscyplinach, zajęli miejsca od pierwszego do trzeciego w zawodach wojewódzkich lub ponad wojewódzkich, za zajęcia miejsca I-VIII w zawodach krajowych lub za zajęcia miejsca I-X w zawodach międzynarodowych. 
 
Szczegóły dostępne są w regulaminie stanowiącym załącznik do uchwały Rady Miejskiej - > https://linkd.pl/2usk4
Zachęcamy do składania wniosków. Dzięki uchwale przygotowanej we współpracy z Radą Sportu oraz Gminnym Pełnomocnikiem ds. Sportu zyskaliśmy możliwość prawną do wsparcia i docenienia wyników naszych sportowców. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym zawodnikom w osiąganiu kolejnych sukcesów. Trzymamy za Was wszystkich kciuki! 

Autor: kamila