Szukamy właściciela psa

08.01.2020

W dniu 7 stycznia 2020 roku otrzymaliśmy kilka zgłoszeń od mieszkańców o biegającym psie w miejscowości Olbrachcice, Łęgoń oraz Przyczyna Górna, z przytwierdzonym do szyi łańcuchem. Jedynemu z mieszkańców Przyczyny Górnej udał się złapać tego pieska i powiadomił Straż Miejską. Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali średniej wielkości psa, który prawdopodobnie w noc sylwestrową zerwał się z łańcucha i biegał na terenie w/w miejscowości. Piesek został przekazany do przytuliska we Wschowie.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców, którzy mogą udzielić informacji o pochodzeniu pieska lub do właściciela, aby odebrał swojego pupila. Piesek zapewne bardzo tęskni i czeka na swego pana.

Telef. Kontaktowy: 695379400 lub 655408663

Straż Miejska Wschowa

Autor: olek