Szukamy domu dla porzuconych szczeniaków

18.11.2019

Szukamy nowych właścicieli dla dwóch porzuconych pod śmietnikiem szczeniaków

 

W dniu 15 listopada 2019 roku strażnicy otrzymali zgłoszenie o podrzuconych szczeniakach w kartonie w boksie na odpady komunalne na Osiedlu Jagiellonów we Wschowie.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli w kartonie dwa małe szczeniaki w boksie na odpady komunalne na przeciwko Berlin Dunner Kebab.  Strażnicy przeprowadzili rozpytanie wśród mieszkańców i pobliskich sklepów. Niestety nikt nic nie zauważył i nie udało się na miejscu ustalać szczegółów tego zdarzenia.

Dlatego nie tylko zwracamy się z prośbą o znalezienie nowego domu dla tych szczeniaków, ale również zwracamy się z prośba o wszelkie informacje, które pozwoliłyby ustalić właściciela piesków lub sprawcę tego nagannego czynu.

Za udzielną pomoc z góry serdecznie dziękujemy.
Pieski obecnie znajdują się pod opieką weterynaryjną i są gotowe do adopcji.

Telefon kontaktowy 695 379 400 lub 65 540 86 30

 

Autor: dawid