Sukcesy młodych zawodników Hetmana

05.04.2019

W dniach 23-24 marca w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów w szachach  szybkich oraz klasycznych. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba 156 zawodników podzielonych na 6 grup wiekowych. Igor Michaski jako zawodnik sekcji szachowej Hetman przy CKIR we Wschowie po 7 rundach (kategoria wiekowa do lat 10) uplasował się na 16 miejscu zdobywając 4 punkty.

Tydzień później zawodnicy: Jakub Podgórny, Igor Michalski i Przemysław Knieć rozegrali turniej we  Włoszakowicach, gdzie zmagali się z zawodnikami w poszczególnych grupach wiekowych. Świetny debiut Jakuba Podgórnego, który zdobył 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej i IV kategorię szachową. Równie dobrze zaprezentował się Igor Michalski, który uplasował się tuż za Jakubem.  Gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom i życzymy jak najwięcej sukcesów i radości z podejmowania nowych szachowych wyzwań.

Autor: olek