Spotkanie z Jerzym Górskim

16.09.2022

Jak pokonać największe trudności? Jak zawalczyć o swoje życie? Jak pokonać nałogi i stać się „Najlepszy”? O tym wszystkim będzie można posłuchać i porozmawiać z Jerzym Górskim, bohaterem filmu „Najlepszy”.

Droga do sukcesu sportowego Jerzego Górskiego nie była łatwa. W latach 1969–1982 był narkomanem, kilkakrotnie również przebywał w więzieniu, był w bardzo złym stanie fizycznym. Jego przemiana zaczęła się w 1984 r. w Monarze. W ciągu sześciu lat intensywnego treningu pod okiem m.in. Antoniego Niemczaka osiągnął poziom sportowy, pozwalający mu wygrać Double Ironman w Huntsville. O tym jak wiele złego wyrządziły w jego życiu nałogi i jak lekarstwem na to stał się sport Jerzy Górskie opowie po seansie filmu „Najlepszy”. Seans rozpocznie się w sobotę, 17 września, o godzinie 18.00 a wstęp jest bezpłatny, wydarzenie finansowane i realizowane jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Wschowa na lata 2022-2025

Autor: olek