SP 2 z nowym ogrodzeniem

28.11.2017
różowe ogrodzenie
Autor zdjęć: 
s.ps

Zakończono prace remontowe przy Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie, które polegały na wymianie ogrodzenia frontowego przed głównym wejściem na teren placówki oświatowej oraz budowie zjazdu dla wózków. Zadanie to zostało realizowane w ramach Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego.

- Podniesiona została estetyka, a co ważniejsze zredukowane zostały kolejne bariery architektoniczne dla niepełnosprawnych dzieci. Wschowski Budżet Obywatelski już w zauważalny sposób kształtuje nasze miasto i gminę. Z roku na rok jest  więcej dobrych realizacji. Jak pokazuje doświadczenie, mieszkańcy wybierają bardzo roztropnie. Gratuluję inicjatywy pomysłodawcom i wszystkim osobom zaangażowanym w projekt. Już dzisiaj wiemy, że na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 powstanie w przyszłym roku nowa  atrakcja – ścianka wspinaczkowa, która będzie dostępna dla wszystkich dzieci. Inwestycja zostanie  zrealizowana w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Społeczność SP 2 jest niewyczerpanym źródłem dobrych pomysłów i cennych inicjatyw. Dowodów na to jest wiele – komentuje Miłosz Czopek

Autor: s.ps