Są jeszcze wolne miejsca na półkolonie

24.06.2020

Trwa rekrutacja uczestników na tegoroczną edycję półkolonii dla dzieci „Mamy więcej radości”. Pozostały jeszcze wolne miejsca, zachęcamy rodziców do kontaktu z dyrektorami szkół, sołtysami lub w Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Niepodległości 1.

Tegoroczna edycja półkolonii dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wschowa nosi hasło „Mamy więcej radości” i tradycyjnie będzie miała miejsce nad jeziorem w Lginiu. Wolne miejsca pozostały na trzeci turnus, który odbywać się będzie w terminie 20-24 lipca. Zapisów dokonać mogą także rodzicie, których dzieci będą brały udział w I lub II turnusie, zastrzegając iż pierwszeństwo uczestnictwa przyznawane będzie dzieciom, dla których będzie to pierwszy turnus. Zachęcamy do kontaktu i dokonywania zgłoszeń!

Autor: olek