Runda finałowa Mistrzostw Polski w motocrossie

22.08.2017
Wręczenie pucharów zawodnikom na podium
Autor zdjęć: 
Marek Argent

19 i 20 sierpnia na torze motocrossowym Kacze Doły koło Wschowy odbyła się runda finałowa Mistrzostw Polski w motocrossie. Blisko 200 zawodników w miniony weekend zmierzyło się podczas tegorocznych zawodów. Uczestnicy i opiekunowie wyścigów chwalili organizatorów za profesjonalne przygotowanie toru na rundę finałową. Weekendowe zawody były podsumowaniem całego sezonu motocrossowego, a z wynikami motocrossowych rywalizacji można zapoznać się klikając tutaj.
W niedzielę rozegrana została również IV runda MX Quad Open. Wzięło w niej udział 12 zawodników. Zwycięstwo wywalczył Kacper Mieszkowski z WKM Wschowa, który w klasyfikacji ogólnej zajmuje obecnie drugie miejsce.

Autor: s.ps