Równamy Berwińskiego

27.10.2017
remont chodnika
Autor zdjęć: 
umig

Drodzy Wschowianie, warto głosować na projekty zakwalifikowane do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzisiaj możemy cieszyć się z nowej nawierzchni przy ulicy Berwińskiego. To właśnie tam, wymieniony został stary, nierówny chodnik na nowy. Przypominamy, że zadanie to w zeszłym roku zostało wytypowane do realizacji w ramach WBO. Takich projektów,o których zdecydowali mieszkańcy gminy zrealizowanych jest już kilkanaście. Przeznaczono na nie 1,2 ml zł, a teraz kolejne sześćset tysięcy złotych trafi na ralizację projektów w 2018 roku.

- Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy, tym, którzy zgłaszali wszystkie projekty i którzy na nie głosowali. Na te zwycięskie i na te, które nie zebrały wystarczającej liczby głosów. Daliście doskonały przykład, że idea budżetu obywatelskiego i waszych decyzji się znakomicie przyjęła. Naszym zadaniem było was nie zawieść i dotrzymać słowa pod względem realizacji - ocenia działanie budżetu obywatelskiego Danuta Patalas, burmistrz Wschowy.

Autor: s.ps