Podziękowania z okazji dnia Bibliotekarza

29.05.2020

Dziś Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak wraz ze swoim zastępcą Martą Panicz Szajnkenig uczestniczyli w spotkaniu z okazji minionego Dnia Bibliotekarza.  
W tym dniu Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa wraz z Dyrektorką Publicznej Biblioteki Panią Iloną Ratajczak wręczył pracownikom nagrody z okazji ich święta.  Przy okazji dziękując pracownikom biblioteki za trud i zaangażowanie w ich pracę.   
Warto też wspomnieć, że Wojewódzka i Miejska Biblioteka im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze przyznała odznaczenia Pani Dorocie Szczerbowicz oraz Pani Beacie Waszkowiak za Długoletnią Służbę otrzymały Medale Złote, a Pani Irenie Cyrulewskiej Odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Gratulujemy !

Autor: dawid