Plażowe rozgrywki w Lginiu

11.08.2017
grupowe zdjęcie zawodników

Tym razem w Lginiu w siatkówkę plażową zagrały dwójki, które wiekowo musiały przekroczyć 70 lat. W rozgrywkach ważne jest by każdy z zawodników miał ukończone minimum 35 lat. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Po zaciętych grach zwyciężył duet PRZYBYLSKI/ CHOCIANOWSKI. Drugie miejsce wywalczyła para BĄKIEWICZ/ HOLEWCZYŃSKI, trzecie miejsce zajęła para WROTKOWSKI/ BACHORSKI. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wytrwałości i ducha walki. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny turniej, który zostanie rozegrany 27 sierpnia na nowo powstałym boisku we Wschowie przy ul. Bukowej - Os. Przylesie. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie: Firmie „Kowalski” Recycling oraz UMiG Wschowa, Bankowi Spółdzielczemu we Wschowie oraz Właścicielom sklepów Marco.

 

Autor: s.ps