Piesek York szuka nowego lub starego właściciela!

17.04.2020

 

W dniu 17 kwietnia 2020 roku otrzymaliśmy zgłoszenie od jednej z mieszkanek miejscowości Przyczyna Górna, iż znalazła na drodze błąkającego się pieska rasy York. Po przybyciu na miejsce stwierdziliśmy, iż piesek jest brudny, zaniedbany i prawdopodobnie od kilku dni nie może znaleźć swojego domu lub ktoś celowo go porzucił.

Dlatego też zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc w celu ustalenia ewentualnego właściciela psa. Może, ktoś rozpozna tego pieska lub zauważył coś niepokojącego, co pomogłoby ustalić ewentualnego sprawcę porzucenia zwierzaka.

W przypadku nie ustalenia właściciela piesek trafi do adopcji Jeżeli jest ktoś chętny do zaopiekowania się tym Yorkiem prosimy również o kontakt.

Kontakt: od godz. 7/00 do 22/00 pod numerem telefonu. 695 379 400

Straż Miejska Wschowa.

Autor: olek