Półkolonie. Mamy więcej radości!

04.06.2020

Serdecznie zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w tegorocznych półkoloniach, które tradycyjnie już zostaną zorganizowane na Stanicy Harcerskiej w Lginiu. Aby zapisać dziecko na tegoroczne półkolonie, rodzic do 30 czerwca musi wypełnić kartę uczestnictwa swojej pociechy. Karty uczestnictwa dostępne są w szkołach podstawowych, u sołtysów oraz w Punkcie Konsultacyjnym przy ulicy Niepodległości 1, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00.

Terminy turnusów:

I TURNUS 06 -10 LIPCA

II TURNIS 13 – 17 LIPCA

III TURNUS 20-24 LIPCA

Osoby chętne do opieki na dziećmi podczas tegorocznych półkolonii, mogą zgłaszać się do Punktu Konsultacyjnego do 10 czerwca. Proszę pamiętać, że opiekunowie muszą posiadać uprawnienia opiekuna wypoczynku.

Autor: s.ps