Osp Łysiny Wygnańczyce z nowym samochodem

22.05.2023
Kolejny wóz jaki trafia do naszej gminnej jednostki ochotniczej straży pożarnej w tej kadencji. Gmina Wschowa systematycznie podnosi jakość sprzętu używanego przez strażaków ochotników by dbać o nasze bezpieczeństwo. Trzy nowe wozy trafiły do jednostek ze Wschowy, Osowej Sieni i Konradowa, każdego roku dokupujemy także nowe wyposażenie.
 
- Mam nadzieję, że nasze inwestycje będą używane jak najrzadziej. Jeszcze raz dziękuję wszystkim strażakom za ich służbę i poświęcenie, drodzy druhowie życzę jak najmniej akcji, a po każdej szczęśliwego powrotu do domu - mówił burmistrz Konrad Antkowiak przy przekazaniu auta. 
 
Dzięki współpracy z Komendą Powiatową Straży Pożarnej we Wschowie Gmina Wschowa pozyskała samochód, który służyć będzie druhom z OSP Łysiny – Wygnańczyce. Auto to IVECO DAILY wraz z dodatkowym wyposażeniem 

Autor: kamila