Ogromny sukces sportowy uczniów SP 2 we Wschowie.

04.06.2019

Chłopcy i dziewczęta z SP 2 we Wschowie medalistami Mistrzostw Województwa w 4-boju lekkoatletycznym (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 600/1000m). Piękna walka i ogromne emocje towarzyszyły dziś w Zielonej Górze dziewczętom i chłopcom ze Szkoły Podstawowej Nr 2 we Wschowie, którzy po wygraniu zawodów powiatowych, reprezentowali gminę i powiat wschowski na finale wojewódzkim. Mimo upalnej pogody, nasi młodzi uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie. Chłopcy bezapelacyjnie wywalczyli złoty medal, a dziewczęta zdobyły brązowe medale. Gratulacje za sportową postawę i ambitną walkę!

   Dziewczęta wystąpiły w składzie: Julia Chmielewska, Aleksandra Anklewicz, Aleksandra Gwadera, Weronika Bielarz, Maria Orłowska, Oliwia Guzińska, rez. Paulina Strojwąs. Chłopcy wystąpili w składzie: Kamil Bardziński, Aleksander Kaczor, Patryk Kolman, Szczepan Gałka, Kajetan Kudła, Filip Wojciechowski rez. Bartosz Łakomy. Zespół przygotowali do zawodów Andrzej Orłowski i Elżbieta Radajewska.

(AO)

Autor: olek