Od przedszkola do ligi światowej

06.06.2018

Przedszkole nr 1 zwyciężyło w 9. Turnieju Piłki Nożnej Od przedszkola do ligi światowej, który odbył się dzisiaj na orliku przy Szkole Podstawowej Nr 1. W sumie dzisiejszego dnia rozegrano trzy mecze, w których udział wzięły dzieci z Przedszkoli nr 1,3 i 5 ze Wschowy. Drugie miejsce wywalczyły dzieci z Przedszkola nr 3 a trzecie z Przedszkola nr 5. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy licznie zebranym kibicom za doping a cheerleaderkom za umilenie czasu między rozgrywkami. Pomysłodawcą turnieju jest Samorządowe Przedszkole nr 1 we Wschowie, które tą imprezą chce promować aktywność wśród dzieci już od najmłodszych lat. Turniej przynosi efekty, co widać podczas corocznych rozgrywek. Dzieci mają coraz większą sprawność ruchową oraz większe umiejętności, a rywalizacja z roku na rok jest bardziej zacięta. Jednak, jak powiedziała Małgorzata Bryjak, dyrektor Przedszkola nr 1" Najważniejsza jest zabawa".

Autor: s.ps