Obiekty sportowe w Gminie Wschowa

06.05.2020

Zgodnie z rekomendacją Ministra Zdrowia oraz uwalnianiem obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa, przekazujemy kolejne informacje dotyczące otwarcia boisk na terenie Gminy Wschowa:

  • Stadion sportowy we Wschowie ze względu na prowadzoną kwarantannę osób w hostelu zostaje zamknięty.
  • Rozgrywki ligowe zespołu AVIA SIEDLNICA oraz POGOŃ WSCHOWA odbędą się na boisku w Siedlnicy. Lubuski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz rozgrywek w sposób naprzemienny. Oznacza to, że jeśli drużyna rozgrywać będzie mecz na stadionie w swojej miejscowości, to następny mecz będzie wyjazdowy.
  • Boiska sportowe znajdujące się na terenie Sołectw w Gminie Wschowa zostają otwarte. Z obiektu może korzystać jednocześnie 6 osób

Autor: s.ps