Obchody Święta Straży Miejskiej

31.08.2020

29 sierpnia obchodzone jest święto Straży Miejskiej. Z tej okazji, dziś na Sali Posiedzeń w ratuszu wschowskim odbyły się kameralne obchody, w czasie których Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak wręczył Strażnikom Miejskim zasłużone awanse oraz nagrody.

Komendant Straży Miejskiej we Wschowie Witold Skorupiński przyjął także życzenia od przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej oraz Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Burmistrz podziękował wszystkim pracownikom Straży Miejskiej za codzienną służbę, rzetelne wykonywanie obowiązków oraz dbanie o utrzymanie spokoju i porządku. Życzył także dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności w życiu osobistym oraz doświadczania ludzkiej życzliwości i poczucia satysfakcji z pracy.

 

Autor: zuzanna