Nadchodzące wydarzenia na długi weekend we Wschowie

12.08.2022
Już dziś, 12 sierpnia, o godz. 19.00 zapraszamy przed ratusz na POTAŃCÓWKĘ! Będziemy bawić się pod gwiazdami w rytmach muzyk lat 80' i 90'. 
 
 
Jutro, wyjątkowo w sobotę 13 sierpnia, zapraszamy od. 9.00 również na rynek na sierpniową GARAŻÓWKĘ! Szukasz czegoś wyjątkowego? Tu znajdziesz prawdziwe skarby!
 
 
Również w sobotę, Sołtys i Rada Sołecka Osowej Sieni zapraszają na święto plonów. DOŻYNKI rozpoczną się o godz. 15.15 korowodem, a o godz. 16.30 odbędzie się msza dziękczynna w kościele, po której rozpocznie się zabawa na sali wiejskiej. 
 
 
 
W niedzielę, 14 sierpnia, wszystkich fanów motoryzacji i klasyków zapraszamy na RETRO RYNEK we Wschowie. Uczestnicy o godz. 9.00 rozpoczną przejazd retro rajdem, który zakończy się pod wschowskim ratuszem. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla uczestników, jak i dla odwiedzających.
 
 
Również w niedzielę, 14 sierpnia, Sołtys i Rada Sołecka Dębowej Łęki zapraszają na sołeckie święto plonów. DOŻYNKI rozpoczną się o godz. 10.00. Zapraszamy do Centrum Animacji Kultury. 
 

Autor: kamila