Mundurowi odwiedzili półkolonie

15.07.2021

Mundurowi odwiedzili półkolonie

 

Jak co roku na półkoloniach organizowanych przez Gminę Wschowa pojawiły się służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny.

W Lginiu  w dniu 14 lipca 2021 roku  półkolonie odwiedzili   Policjanci, Strażnicy Miejscy oraz Strażacy.

Przeprowadzali oni pogadanki z uczestnikami na temat bezpiecznych zachowań nad wodą i w czasie trwania wakacji. Omówiono również nowe zasady poruszania się po drogach hulajnogami elektrycznymi  i urządzeniami wspomagającymi ruch oraz  urządzeniami transportu osobistego.  Strażacy natomiast udzielili   instruktarzu przeprowadzania pierwszej pomocy .

Spotkania takie będą się odbywały  na wszystkich turnusach  organizowanych w Lginiu.

 

Foto: KPP Wschowa

 

Autor: dominika