Lubuski Festiwal Piosenki PRO ARTE 2020

12.02.2020

Centrum Kultury i Rekreacji serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020:

- Lubuski Festiwal Piosenki „Scena Dziecięca” godzina 10:00 /sala widowiskowa CKiR ul. Niepodległości 1 wejście przez Klubokawiarnię Piętro/

- Lubuski Festiwal Piosenki „Scena Młodzieżowa” godzina 12:00 /sala widowiskowa CKiR ul. Niepodległości 1 wejście przez Klubokawiarnię Piętro/ Festiwal ma charakter powiatowy, zwycięzcy prezentacji etapu powiatowego będą reprezentować Powiat Wschowski na szczeblu wojewódzkim.

 

 

Formularz Zgłoszeniowy Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2020 - powiat wschowski znajduje się na stronie http://rcak.pl/pro-arte/lubuski-festiwal-piosenki/

 Aby uczestniczyć w przesłuchaniach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 17.02.2020 r. Ważne jest, aby uzupełnić w nim wszystkie dane. Wymagane dane oznaczone są gwiazdką. Przypominamy, że przegląd powiatu wschowskiego dla I, II, III, i IV kategorii wiekowej odbędzie się w dniu 25.02.2020 w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Powodzenia :)

 

Autor: dawid