Komunikat dla e-czytalników

21.12.2020

Biblioteka Publiczna we Wschowie informuje miłośników książki elektronicznej, że do kwietnia 2021 roku zwiększy się ilość comiesięcznych kodów dostępu do LEGIMI (bazy ponad 60 tys.     e-booków). Do puli wykupionej  przez Bibliotekę, dojdą kody zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020. Dodatkowe kody dostępne są już od grudnia! Dotarły one do nas teraz, dlatego czasu na ich rozdysponowanie w tym miesiącu zostało niewiele. Wiemy jednak, że nie dla wszystkich zainteresowanych wystarczyło bibliotecznych kodów przekazanych na początku miesiąca, dlatego myślimy, że będzie to  miły prezent gwiazdkowy. Aby skorzystać z oferty należy posiadać kartę biblioteczną lub założyć konto we wschowskiej bibliotece (osobiście). Prosimy chętnych o zgłaszanie się mailowo jak najszybciej: #bwypwschowaatgmail [dot] com  Kod trzeba aktywować do końca grudnia!

Zadanie zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu     w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

Autor: dawid