Już niebawem nowy chodnik przy Kostki

22.11.2018

W ramach III Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego głosami mieszkańców wybrano sześć projektów, które w 2018 roku mają zostać zrealizowane. Łączna kwota wykonania planowanych inwestycji zwycięskiej szóstki opiewa na blisko 600 tysięcy złotych. Jednym ze zwycięskich zadań jest budowa chodnika przy ulicy Księdza Kostki.

- Właśnie trwają pracy przy realizacji ostatnich projektów Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego wybranych w ramach trzeciej edycji. Inwestycja będzie zakończona do 8 grudnia br. Prace obejmują chodniki przy ulicy Kostki oraz Kopernika. Inwestycje ze WBO już na stałe wpisały się w obraz naszej gminy. Jest ich coraz więcej i wszystkie są udane i wszystkie cieszą. Razem podjęliśmy decyzję co jest nam najbardziej potrzebne i na co wydatkujemy nasze pieniądze. Wprowadzenie w tej kadencji budżetu obywatelskiego okazało się doskonałym pomysłem. To prawdziwa forma partycypacji – podkreśla Miłosz Czopek.

Autor: s.ps