IV Wschowski Festiwal Biegowy oraz odLOTTOwa jazda

07.10.2019

Kolejna już IV edycja Wschowskiego Festiwalu Biegowego za nami. W minioną niedzielę przez wschowskie ulice w głównym biegu przebiegło ponad 100 uczestników. Zapisy do wyścigu trwały niemalże do ostatniej chwili.
Na początek zawodów wybiegły najmłodsze pociechy na dystansie 200 metrów. Kolejno odbyła się seria biegów w różnej kategorii. W tej edycji numer startowy każdego uczestnika brał udział w losowaniu nagród dodatkowych, główną nagrodą była deskorolka elektryczna. Najlepszym zawodnikiem w biegu głównym w kategorii open kobiet została Julia Ścisłowska, a w kategorii open mężczyzn Damian Glapiak z czasem 00:14:02 ogromne gratulacje !
Po zakończeniu dekoracji zwycięzców Wschowski Inkubator Potencjału podsumował swoja odLOTTOwą jazdę. Wspólnie wykręcili 876 259,11KM co dało im drugą lokatę i wygraną w kwocie 80 000zł, które już niebawem przeznaczą na upiększenie naszego miasta.
Bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie, a uczestnikom za zdrowego ducha walki i wygrane. Każdy jest zwycięzcą!  

Autor: dawid