Informacja Ośrodka Pomocy Społecznej

17.03.2020

Informujemy, że w związku z niebezpieczeństwem rozprzestrzenienia się koronawirusaSARS-Cov-2 bezpośrednie przyjmowanie interesantów w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie od 18 marca zostaje wstrzymane.

Wnioski oraz inne niezbędne dokumenty można przesłać pocztą, także elektroniczną (opswschowaatopswschowa [dot] com [dot] pl (opswschowaatopswschowa [dot] com [dot] pl)) platformą e-PUAP, platformą EMP@TIAalbo wrzucić do skrzynki zamontowanej w przedsionku budynku Ośrodka.

Pracownicy OPS we Wschowie skontaktują się z każdą osobą, która w powyższy sposób złoży wniosek lub będzie zobowiązana załatwić inną sprawę urzędową. Prosimy w związku z tym o wskazywanie aktualnych kontaktowych numerów telefonów oraz adresów poczty elektronicznej.

Kontakt z pracownikami Ośrodka możliwy jest w godzinach urzędowania (ogólny nr tel. 65 540 25 25). Spis nr telefonicznych oraz adresów elektronicznych do poszczególnych pracowników dostępny jest na stronie: www.opswschowa.com.pl. Na tej stronie dostępne są również wzory wniosków i oświadczeń.

W przypadkach, w których niezbędny będzie kontakt bezpośredni, będzie to możliwe po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem Ośrodka drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

(OPS)

Autor: olek