III Powiatowy Turniej "Bezpieczny Przedszkolak"

07.11.2019

16 drużyn przedszkolnych z całego powiatu wschowskiego stanęło do rywalizacji w III Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Przedszkolak”. W rywalizacji brało udział 48 przedszkolaków, którzy zmagali się z quizem z zakresu bezpieczeństwa, znajomości zasad poruszania się na przejściu dla pieszych, unikania zagrożeń oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

I miejsce zajął punkt przedszkolny w Lginiu, który będzie przyszłorocznym organizatorem już IV Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Przedszkolak”

II miejsce Przedszkole Samorządowe w Łupicach

III miejsce Samorządowe Przedszkole nr 1 we Wschowie.

 

Tegorocznym organizatorem turnieju byli laureaci II edycji turnieju – oddział przedszkolny w Osowej Sieni.

Autor: dawid