I Wschowskie Targowisko Food Trucków

22.06.2020

I Wschowskie Targowisko Food Trucków za nami.
W miniony weekend wschowski rynek zmienił się w kulinarną ucztę smaków. Nie zabrakło oczywiście kultowych klasyków takich jak amerykańskie burgery czy zapiekanki, ale chętni mogli skorzystać z oferty kuchni Azjatyckiej, Holenderskiej, Meksykańskiej, Amerykańskiej. Dla prawdziwych łasuchów czekał Sweet Gang z swoimi przepysznymi donutami oraz Złote Churros jedyne takie chrupiące na zewnątrz, mięciutkie w środku, nietłuste i rozpływające się w ustach ciastka. Nie  zabrakło również czegoś dla dorosłych- czyli kraftowych piw od Browara Moczybroda.
Organizator zapewnił mieszkańcom Wschowy i przyjezdnym niezapomnianą ucztę smaków i zabawy.  Warto również wspomnieć o konkursie na zjedzenie w jak najszybszym czasie Burgera z Carolina Reaper – najostrzejszą papryką chilli na świecie. 
Śmiałkowie, którzy podjęli wyzwanie otrzymali specjalne vouchery i gadżety od organizatora.

Do zobaczenia za rok!
Food & Event 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Autor: dawid