Harmonogram odbiorów odpadów na 2020 rok

02.12.2019

Już dzisiaj po raz pierwszy jesteśmy w pracy w ostatnim miesiącu w roku, dlatego coraz częściej patrzymy na to co w przyszłym roku. Poniżej prezentujemy harmonogram odbiorów odpadów przygotowany przez pracowników Spółki Komunalnej we Wschowie.

Gmina Wschowa została podzielona na kilka obszarów, a te zróżnicowane w zależności od rodzaju odbiorców. W harmonogramach zawarto odbiór odpadów zmieszanych; zbieranych selektywnie; odpadów wielkogabarytowych oraz mycia i dezynfekowania pojemników na odpady. Poniżej prezentujemy harmonogramy, a także „ściągę” dotycząca każdego z typu obszaru i odbiorców.

Rejony:

1A - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, ulice i miejscowości:

GMINA Wschowa – ULICE miasta: Głogowska,  Ratuszowa, Plac Zamkowy, Kilińskiego, Powstańców Wlkp., Rynek, Rzeźnicka, Plac Farny, Kościelna, Łazienna, Herbergera, Lipowa, Parkowa, Bema, Klasztorna, Bohaterów Westerplatte, Pocztowa, Kuśnierska, Rzemieślnicza, Czarna , Plac Świętego Jana, Marii Konopnickiej, Poprzeczna, Nowa, Sportowa, Strzelecka, Kazimierza Wielkiego, Stablewskiego, Mickiewicza, Dworcowa.

Miejscowości: Lgiń, Mały Bór, Klucz.

1B - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, miejscowości:

Miejscowości: Nowa Wieś, Hetmanice, Łysiny, Pszczółkowo, Wygnańczyce, Tylewice, Przyczyna Górna.

1E - Zabudowa wielorodzinna, działalność gastronomiczna i nieruchomości niezamieszkałe o zwiększonej częstotliwości, ulice i miejscowości:

ULICE miasta: Głogowska,  Ratuszowa, Plac Zamkowy, Kilińskiego, Powstańców Wlkp., Rynek, Rzeźnicka, Plac Farny, Kościelna, Łazienna, Herbergera, Lipowa, Parkowa, Bema, Klasztorna, Bohaterów Westerplatte, Pocztowa, Kuśnierska, Rzemieślnicza, Czarna , Plac Świętego Jana, Marii Konopnickiej, Poprzeczna, Nowa, Sportowa, Strzelecka, Kazimierza Wielkiego, Stablewskiego, Mickiewicza, Dworcowa.

Miejscowości: Lgiń, Mały Bór, Klucz.

2A - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, ulice i miejscowości:

ULICE miasta:  Daszyńskiego, Podgórna,  Zakątek Kamienny, 17 Pułk Ułanów, Działkowa, Polna, Gospody, Głowackiego, Kurpińskiego, Chopina, Wieniawskiego, Szymanowskiego, Plac Kosynierów, Krótka, Staroleszczyńska, Lwia, Nowopolna, Strażacka,  Kopernika, Plac Ćwiczeń, Piaskowa, Wierzbowa.

Miejscowości: Przyczyna Dolna

2B - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, miejscowości:

Miejscowości: Osowa Sień, Dębowa Łęka, Wincentowo, Buczyna, Nowe Ogrody.

2E - Zabudowa wielorodzinna, działalność gastronomiczna i nieruchomości niezamieszkałe o zwiększonej częstotliwości, ulice i miejscowości:

ULICE miasta:  Daszyńskiego, Podgórna,  Zakątek Kamienny, 17 Pułk Ułanów, Działkowa, Polna, Gospody, Głowackiego, Kurpińskiego, Chopina, Wieniawskiego, Szymanowskiego, Plac Kosynierów, Krótka, Staroleszczyńska, Lwia, Nowopolna, Strażacka,  Kopernika, Plac Ćwiczeń.

Miejscowości: Przyczyna Dolna

3A - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, ulice i miejscowości:

ULICE miasta: Jasna, Cicha, Targowa, Nowy Rynek, Wolsztyńska, Jagiellońska, Os. Jagiellonów, Czereśniowa, Bukowa, Leśna, Sosnowa, Świerkowa, Jagodowa, Malinowa, Wiśniowa, Klonowa, Modrzewiowa, Akacjowa, Morelowa, Orzechowa, Jabłoniowa, Leszczynowa, Osiedle, Zygmunta Starego, Królowej Jadwigi, Pusta.

Miejscowości: Konradowo, Kandlewo.

3B - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, miejscowości:

Miejscowości: Siedlnica, Czerlejewo, Olbrachcice, Łęgoń

3E - Zabudowa wielorodzinna, działalność gastronomiczna i nieruchomości niezamieszkałe o zwiększonej częstotliwości, ulice i miejscowości:

ULICE miasta: Jasna, Cicha, Targowa, Nowy Rynek, Wolsztyńska, Jagiellońska, Os. Jagiellonów, Czereśniowa, Bukowa, Leśna, Sosnowa, Świerkowa, Jagodowa, Malinowa, Wiśniowa, Klonowa, Modrzewiowa, Akacjowa, Morelowa, Orzechowa, Jabłoniowa, Leszczynowa, Osiedle, Zygmunta Starego, Królowej Jadwigi, Pusta.

Miejscowości: Konradowo, Kandlewo

4A - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, ulice:

ULICE miasta: Towarowa, Kolejowa, Aleja PCK, 55 Poznański Pułk Piechoty, Ogińskiego, Osadnicza, Niepodległości, Spokojna, Berwińskiego, Kamienna, Piłsudskiego, Wolności, 31 stycznia, Grunwaldu, Solna, Wąska, Garbarska, Wałowa, Moniuszki, Łąkowa, Ks. Kostki, Okrężna.

4B - Zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i nieruchomości niezamieszkałe, ulice:

ulice: Kościuszki, Reymonta, Sadowa, Słowackiego, Starowiejska, Zacisze, Węgierska, Czeska, Ogrodowa, Tylna, Wesoła, Paderewskiego, Sienkiewicza, Kraszewskiego, Zielony Rynek, Kasztanowa, Zielona, Boczna, Sikorskiego, Obrońców Warszawy, Matejki, Konradowska, Żwirki i Wigury, Przemysłowa

4E - Zabudowa wielorodzinna, działalność gastronomiczna i nieruchomości niezamieszkałe o zwiększonej częstotliwości, ulice:

ULICE miasta: Towarowa, Kolejowa, Aleja PCK, 55 Poznański Pułk Piechoty, Ogińskiego, Osadnicza, Niepodległości, Spokojna, Berwińskiego, Kamienna, Piłsudskiego, Wolności, 31 stycznia, Grunwaldu, Solna, Wąska, Garbarska, Wałowa, Moniuszki, Łąkowa, Ks. Kostki, Okrężna.

4F - Zabudowa wielorodzinna, działalność gastronomiczna i nieruchomości niezamieszkałe o zwiększonej częstotliwości, ulice:

Kościuszki, Reymonta, Sadowa, Słowackiego, Starowiejska, Zacisze, Ogrodowa, Tylna, Wesoła, Paderewskiego, Sienkiewicza, Kraszewskiego, Zielony Rynek, Kasztanowa, Zielona, Boczna, Sikorskiego, Obrońców Warszawy, Matejki, Konradowska, Żwirki i Wigury, Przemysłowa

Do pobrania: 
PDF icon 1a.pdf (0.24 MB)
PDF icon 1b.pdf (0.23 MB)
PDF icon 1e.pdf (0.24 MB)
PDF icon 2a.pdf (0.23 MB)
PDF icon 2b.pdf (0.23 MB)
PDF icon 2e.pdf (0.24 MB)
PDF icon 3a.pdf (0.24 MB)
PDF icon 3b.pdf (0.24 MB)
PDF icon 3e.pdf (0.24 MB)
PDF icon 4a.pdf (0.24 MB)
PDF icon 4b.pdf (0.24 MB)
PDF icon 4e.pdf (0.24 MB)
PDF icon 4f.pdf (0.24 MB)

Autor: olek